Благодійний захід у Хмельницькому університеті для підтримки Збройних сил України

27 березня в Хмельницькому національному університеті було проведено благодійний ярмарок.

Мета цього заходу – збір коштів для підтримки військових, які потребують допомоги, а саме – придбання необхідного спеціального обладнання, медичних засобів.

Кафедра індустрії моди в легкій промисловості прийняла активну участь в благодійному заході – пошили стильні еко-шопери та зв’язали мобільні аксесуари, зробили квіткові композиції та спекли смаколики.

Благодійний ярмарок для Збройних Сил України у межах нашого університету втілює нашу глибоку повагу та підтримку військовослужбовцям, які безстрашно відстоюють нашу країну від агресії ворога.

Хочемо висловити щиру подяку ЗСУ за беззаперечну відвагу, самовідданість та боротьбу.

Слава Україні!