Погляд у минуле, крок у майбутнє: Українська вишивка на шляху до міжнародного визнання

11 квітня відбувся вебінар Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні», де організатори Fashion Globus Ukraine, разом з технічним супроводом від НМЦ ПТО у Харківській області, створили унікальну платформу для обміну досвідом та ідеями для розвитку легкої промисловості України.

Участь в цьому заході взяли як викладачі ( Олена Андрєєва, Тетяна Надопта) так і студенти кафедри (Вікторія Поліщук, Ганна Зубко), що свідчить про широкий інтерес до теми української вишивки та її потенціалу в сучасному світі.

Це була неймовірна подорож у історичний ракурс вишивки, креативне та успіше її впровадження в сучасний фешн-бізнес та новітні технології, віртуальна екскурсія до флагману вишивальног виробництва України, занурення в світ можливостей сучасного вишивального та швейного обладнання.

Дякуємо організаторам за цікавий та змістовний вебінар, котрий є кроком у майбутнє розвитку української вишивки на світовій арені моди та культури.