Майстер-клас у Хмельницькому обласному художньому музеї

11 квітня 2024 року студенти першого курсу ОПП «Індустрія моди в легкій промисловості» у рамках дисципліни «Спецрисунок» (викладач – канд. техн. наук, доц. Галина ЛОБАНОВА) відвідали Хмельницький обласний художній музей.

Цікавий майстер-клас, який був присвячений темі «Техніки та способи виконання зображення акварельними фарбами», провів член Хмельницької організації Національної спілки художників України Андрій КАПТАР – митець, який працює над створенням декоративних мозаїк, художніх елементів міського простору, написанням ікон та є учасником Всеукраїнських художніх виставок, пленерів, фестивалів і ярмарок.

Науковиця Хмельницького обласного художнього музею Ольга НІКІТІНА ознайомила здобувачів вищої освіти із виставкою колажів «Енциклопедія мистецтв», створеної у 2023-2024 роках. Авторка серії колажів – Віта Бартош художниця-графікиня, фотографиня, дизайнерка, артпедагогиня та волонтерка проєкту Ukraїner, випускниця Хмельницького національного університету.

Щиро дякуємо митцю Андрію КАПТАРУ за чудовий майстер-клас, а керівництву Хмельницького обласного художнього музею за організацію і проведення цікавого та змістовного заняття.