Зустріч академічної спільноти та обговорення освітньої програми

14 травня 2024 року на кафедрі індустрії моди в легкій промисловості відбулась зустріч академічної спільноти, де було обговорено освітню програму «Індустрія моди в легкій промисловості» та шляхи подальшого її удосконалення.

Окрім науково-педагогічних працівників кафедри, участь у обговорені взяли: Тетяна Іванішена, декан факультету тхнологій і дизайну,  Ігор  Андрощук, керівник відділу ліцензування, акредитації, моніторингу освітнього процесу та видачі документів про вищу освіту ХНУ, Валентина Євтушенко, в.о. завідувача кафедри товарознавства, станадртизації та сертифікації Херсонського національного технічного університету

Під час представлення проекту ОП, гарант Тетяна НАДОПТА акцентувала увагу на ключових  аспектах, зокрема, наповненість обов’язкових компонентів освітньої програми, компетентності, визначені освітньою програмою та результати навчання.

Також зазначила, що основний фокус освітньої програми спрямований на отримання освіти в галузі виробництва та технологій за спеціальністю технології легкої промисловості з акцентом на дизайн, проєктування, виготовлення та збут виробів легкої промисловості. Унікальність ОП полягає у підготовці фахівців у галузі легкої промисловості з урахуванням вимог сучасної індустрії моди та організації виставкової і рекламної діяльності щодо їх збуту

Ігор Андрощук вніс пропозицію акцентувати увагу на навчальних дисциплінах, які стосуються збуту продукції.

Валентина Євтушенко додала, що це якраз відноситься до ФК9. – Здатність здійснювати техніко-економічне обґрунтування виробничих рішень, зокрема з вибору матеріалів, асортименту продукції, їх споживних властивостей та устаткування технологічних процесів.

Тетяна Іванішена акцентувала увагу на необхідності зміни змісту ОК «Вступ до фаху», з огляду на професійні та фахові компетентності.

Щиро дякуємо академічній спільності за компетентні і коректні зауваження і поради, котрі будуть враховані при внесені змін до освітньої програми «Індустрія моди в легкій промисловості».