Важливим аспектом отримання якісного фешн-продукту є розробка його конструкції. Детальний аналіз техніко-технологічних можливостей підприємств галузі легкої промисловості стає першоосновою для вибору методики проєктування виробів задля ефективності виробництва в майбутньому.
Таку гарну нагоду побачити усі етапи виготовлення взуття, починаючи з проєктування, і, закінчуючи пакуванням готових виробів, отримали студенти третього курсу гр. ІМЛП-22-1 освітньої програми «Індустрія моди в легкій промисловості». Разом з викладачем кафедри ІМЛП, доцентом Оксаною Михайловською, в жовтні вони відвідали виробничі потужності приватного взуттєвого підприємства «Гіпаніс».
Знайомство з підприємством розпочалося з асортиментної зали, де представлено більше сотні зразків взуття (різних статево-вікових груп, з різних матеріалів, різних методів кріплення низу), яке виготовляє підприємство.
Над усіма моделями ретельно працювали модельєри-конструктори ПП «Гіпаніс», наші випускники: Анастасія Мізерна, Сергій Дорош та Тетяна Кушнір.
Саме Тетяна продемонструвала студентам свої поточні проєктні роботи, закцентувавши увагу на методиках та особливостях проєктування текстильного взуття різних конструкцій та методів кріплення, які вони використовують. Цінність інформації, отриманої від спеціаліста-практика, була для студентів досить важливою та актуальною, оскільки при виконанні лабораторних робіт з дисципліни «Спецрозділи з проєктування виробів», отримані знання стануть у нагоді.
Також студенти побачили, наскільки максимально процес проєктування та отримання серії шаблонів деталей взуття автоматизовані, і як це сприяє можливості швидко та ефективно реалізовувати ідеї модельєра-конструктора і запроваджувати моделі у виробництво.
Щиро вдячні виробничим керівникам та власникам ПП «Гіпаніс», в особі Лабчука Антона Вікторовича, за надану можливість комплексно побачити увесь процес створення взуття та зрозуміти важливість якісного виконання кожного етапу виробництва для отримання кінцевого продукту високої якості.